AKTUALNOŚCINowa metoda monitorowania silników indukcyjnych z wirnikiem klatkowym

2023-12-28

Mamy dobrą wiadomość: w przyszłym roku ZUT Energoaudyt wprowadzi do Polski nowe metody testów przyrządem MDSP3.

Radomski Dzień Inżyniera 2023

2023-10-17

W dniu 19 października firma ZUT Energoaudyt Sp. z o.o. uczestniczy w wyjątkowym wydarzeniu - RADOMSKIM DNIU INŻYNIERA 2023. Wydarzenie będzie świetną okazją, aby spotkać się i nawiązać kontakt z utalentowanymi młodymi umysłami oraz przedstawić możliwości rozwoju w naszej firmie. Zapraszamy na nasze stoisko oznaczone numerem B6 w Hali RCS Radom

Konferencja ZUT-IRIS GENERATORY-TRANSFORMATORY 2023

2023-07-01

W dniach 6-8 września 2023 odbędzie się konferencja organizowana przez ZUT i IRIS.
Na konferencję zapraszamy wszystkich odpowiedzialnych za utrzymanie ruchu i elektroenergetykę.

Gazele biznesu

2017-05-12

Z przyjemnością zawiadamiamy, że firma ZUT Energoaudyt Sp. z o.o. znalazła się w gronie Gazel Biznesu 2016, najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw według rankingu przygotowanego na zlecenie "Pulsu Biznesu".

Seminarium naukowo-techniczne

2017-05-12

W dniach 1-3 marca w radomskim hotelu Nihil Novi odbyło się seminarium naukowo-techniczne poświęcone diagnostyce i serwisowi urządzeń wysokiego napięcia.

OFERTA

O NAS

Z pełną odpowiedzialnością stwierdzamy – naszym największym kapitałem są ludzie. To właśnie dzięki wybitnym specjalistom, posiadającym wieloletnie doświadczenie w energetyce oraz szeroką wiedzę, możliwy jest sukces i rozwój naszej firmy. Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną, która z każdym rokiem coraz bardziej liczy się w dość wąskiej branży energetycznej na rynku polskim, próbując swoich sił na rynkach zagranicznych.
ZUT ENERGOAUDYT powstał 1 września 2003 r., z potrzeby stworzenia alternatywy dla upadających spółek państwowych działających w obrębie ciężkiego przemysłu energetycznego. Nowoczesny model zarządzania firmą, inwestycja w pracownika, który jest dla nas największym dobrem, chęć współpracy wybitnych fachowców, a także najnowsze technologie i wdrażanie nowoczesnych innowacji przyczyniła się do tego, że w ciągu 7 lat naszej działalności staliśmy sie liderem w zakresie remontów transformatorów w regionie. Prace remontowe transformatorów prowadzimy w hutach, kopalniach, elektrowniach i innych dużych zakładach przemysłowych na terenie całej Polski, a także dla Polskich Sieci Elektroenergetycznych i Zakładów Energetycznych.
Dlatego dla nas – ENERGETYKA jest WIELKA.

Zasady przetwarzania danych osobowych przez Zakład Usług Technicznych Energoaudyt sp. z o.o. dla kontrahentów ich pracowników i współpracowników: RODO_Informacja_dla_kontrahentów_2020.pdf

 

REALIZACJE

PARTNERZY